Zapisy


ZAPISY na zajęcia i NABORY do sekcji JUDO

Zapisy przez cały rok.

Gdzie się zapisać?
Zapisy przyjmujemy w recepcji i sekretariacie Klubu, który znajduje się w hali sportowej przy ul. Wernera 29/31.                                                                                                                   Informacji udzielamy również pod numerem tel. 695 305 682.                          

Gdzie odbywają się treningi?
W nowoczenym obiekcie klubu przy ul. Wernera 29/31. W obiekcie można ćwiczyć judo, squasha, tenis stołowy, tenis ziemny, kulturystykę, strzelanie z broni pneumatycznej, tenis ziemny, grę w kosza, siatkówkę i piłkę nożną.

W jakim wieku można się zapisać?
Do sekcji JUDO przyjmujemy dzieci w wieku od 5 roku życia. W początkowym okresie jest to "zabawa JUDO", która jest dobrym przygotowaniem do późniejszych treningów "JUDO sportowego". Grupy treningowe podzielone są ze względu na wiek i umiejętności dziecka. W pozostałych dyscyplinach klub udostępnia obiekty i sprzęt.

Kiedy się zapisać?
Zapisy do klubu przyjmowane są przez cały rok, natomiast najlepszym momentem do rozpoczęcia treningów w sekcji JUDO jest początek roku szkolnego. Wtedy też powstają nowe grupy treningowe. Zapraszamy do zapoznania się z planem treningów.

Kto prowadzi treningi?. 
Zajęcia w Klubie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która od wielu lat z sukcesami kształci młode pokolenia judoków w naszym regionie. 

Korzyści wynikające z uprawiania JUDO
Zajęcia w grupach początkujących są receptą na wychowanie zdrowych, odpornych na stres i silnych dzieci zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dziecko ma możliwość uczestnictwa w zawodach sportowych, obozach letnich i półkoloniach. Mamy do dyspozycji także siłownię, saunę, boisko wielofunkcyjne.

Jak przebiegają zapisy ?
Rodzice lub opiekunowie kandydata do sekcji JUDO proszeni są o przesłąnie na adres e-mail: zapisy@start.radom.pl podstawowych informacji (imięi nazwisko, rok i miesiąc urodzenia), na podstawie których klub odeśle propozycje terminów zajęć oraz warunki uczestnictwa. Na ten sam adres e-mailowy mogą zgłosić się  osoby zainteresowane korzystaniem z innych zajęć lub obiektów podając imię,  nazwisko i proponowany dla siebie termin.

Wysokości składek członkowskich w sekcji JUDO za 1 miesiąc zajęć w naszym klubie:

140 zł - pierwsze dziecko

100 zł - drugie dziecko

Wysokość opłat za korzystanie z pozostałych zajęć i obiektów określa odrębny cennik.

Regulamin dostępny w sekretariacie KS START w Radomiu.